Vestiplus.mk
Home » Анализа

категорија: Анализа

+АнализаТОП ВЕСТИ

Уценува ли Мицковски со избори, во време кога Северна Македонија започнува скрининг за ЕУ?

Vesti +
Вицепремиерот за европски прашања и главен преговарач со Европската Унија, Бојан Маричиќ денеска го предводи македонскиот преговарачки тим во Брисел на првиот состанок за билатералниот...