Vestiplus.mk
LIFE

Балканец „врти“ јагне, а Швајцарец го гасне со противпожарен апарат (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео кое, наводно, е снимено во Швајцарија и стана хит откако го објавија српските медиуми.

Повозрасниот човек Дејан наводно е од Балканот, односно Босна и Херцеговина, па решил во дворот да „врти“ јагне, но тоа го разбесне неговиот сосед.

Помладиот маж дотрчал во неговиот двор со противпожарен апарат со кој го изагсна огнот и не му дозволи на балканецот да го испече јагнето.

Ова видео наводно е снимено во Швајцарија.

Можеби ќе ве интересира...

Направете сами заштитна маска за само 2 минути

В+

Овие три знаци на Зодијакот ќе доживеат магична љубов во септември

Vesti +

Астро аларм! Вечерва точно во 20:40 доаѓа полна Месечина во знак Јарец: Еве што треба да избегнете

Vesti +

ИМАМ АФЕРА СО 22 ГОДИНИ ПОСТАР ШЕФ! Неговата сопруга работи со нас, а тој обожава да ми го прави ОВА секој ден пред НИВ!

Vesti +

Секогаш се пред сите: Овие 4 хороскопски знаци се родени водачи

В+

Еве како ќе препознаете дали жената сака да спие со вас!

В+