Кога ќе помислите дека сте пробале сè и дека симнувањето на вишокот килограми е невозможна мисија, вистинско време е да го пробате овој напиток од две состојки!

Со причина го нарекуваат чудо за слабеење, бидејќи има неверојатен ефект и тоа после само еден месец.

Оваа течност ќе ви помогне да се ослободите од вишокот вода, ќе ја намали надуеноста, ќе ги разгради масните наслаги, ќе го поттикне мочниот меур да работи подобро и да ги исфрли токсините од вашето тело.

Најдобро од сè е тоа што состојките се многу евтини, а за подготовка ви се потребни само 5 минути, па овој напиток е идеален и за мрзеливите лица, кои не можат да чекаат долго за да ги видат резултатите.

Состојки: – 1 лимон, – 60 гр. магдонос, – 60 мл. вода

Подготовка:

Исцедете сок од лимон и исецкајте го магдоносот. Ставете ги во шолја и одозгора прелијте со вода.

Напитокот секогаш пијте го на празен желудник. Консумирајте по една шолја дневно шест дена, а потоа направете пауза од 10 дена, па можете да почнете дново.

Почнете веднаш, а за еден месец ќе ви треба нова облека – сè ќе ви биде големо!