Vestiplus.mk
+ LIFE

Видео: Генијален трик од 10 секунди да го разладите автомобилот паркиран на сонце

За само 10 секунди разладете го автомобилот кој бил паркиран долго време на соцне!

Пробајте едноставен, а генијален трик со кој за само 10 секунди ќе го разладите автомобилот кој долго стоел на сонце.

Оние кои го пробале овој трик велат дека температурата во возилото се спушта за десетина степени, а во видеото погледнете што треба да направите.

Можеби ќе ве интересира...

СТАР РЕЦЕПТ – Подгответе го ајварот полесно од било кога

Vesti +

Митрески: Народот е излажан од Мицкоски, нема ново мнозинство, да се извини и да понесе одговорност

В+

Нови 672 случаи на коронавирус, 5 лица поочинаа, најмладиот имаше 48 години

В+

Со т.н. ноќен радар 116 санкции за брзо возење на територија на цела држава

Vesti +

Значително поскапување – Дизелот поскап за 10 денари, бензинот за 5,5, ова се најновите цени на горивата

Vesti +

Коциќ: Државничката одлука на мнозинството пратеници го отвори европскиот пат, македонскиот јазик во ЕУ

Vesti +