Брз хороскоп: Парите ќе течат како река за овие хороскопски знаци
Vestiplus.mk
+LIFE

Брз хороскоп: Парите ќе течат како река за овие хороскопски знаци

Астролозите откриваат кои хороскопски знаци ги очекува голем прилив на пари последните денови од јуни. Дознајте дали сте меѓу нив.

Близнаци: Распоредот на ѕвездите е поволен за знакот Близнаци. Работите завршени на крајот од месецов ќе бидат посебно успешни. Познатиот астролог Глоба советува да не штедите доколку постои нешто што сакате да го купите – инвестицијата ќе ви се исплати.

Девица: Прогнозата за крајот на јуни покажува дека припадниците на овој знак со напор ќе успеат да постигнат голем успех, а посебно финансиски.

Стрелец: Комбинацијата на ѕвезди предвидува низа поволни денови за припадниците на овој знак. За својата работа ќе ја добијат долго очекуваната награда. На Стрелците им следат бонуси, но и унапредувања на работа.

Јарец: Кон крајот на јуни припадниците на овој знак можат да сметаат на исполнување на своите најдлабоки желби, посебно оние поврзани за подобрување на финансиската ситуација.

Можеби ќе ве интересира...

МЗ: Млади, вакцинирајте се! Сè повеќе млади развиваат тешка клиничка слика од Ковид-19

Vesti +

Зошто европските вредности успеваат на западниот Отворен Балкан, а не на источна Стара Планина?

Vesti +

Казни за 138 возачи во Скопје, 56 за брзо возење

Vesti +

Бектеши: Северна Македонија ќе се снабдува со гас од повеќе извори, потпишан договорот за интерконективно гасно поврзување Ќустендил-Жидилово

Vesti +

Инстаграм се расипа, луѓето пишуваат: „Ми покажува само стари објави“

Vesti +

Костадиновска-Стојчевска: Делуваме по поплаките на синдикатите, а нивна работа е да бараат поголеми права

Vesti +