јовановиќ Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » јовановиќ
+МАКЕДОНИЈА

Средба на министерот Оливер Спасовски со амасадорката на Р.Србија, Н.Е. Невена Јовановиќ

Vesti +
Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска (10.12.2021) оствари работна средба со амбасадорот на Република Србија во нашата земја, Н.Е. Невена Јовановиќ. На средбата, на...