CINEDAYS Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » CINEDAYS
МАКЕДОНИЈА

На 15 јули почнува јубилејното 20-то издание на CINEDAYS

Vesti +
На денешната прес-конференција за јубилејното 20-то издание на CINEDAYS, на која се објави богатата програма, присуствуваа градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, директорот на Младинскиот...