најштетни намирници Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » најштетни намирници

категорија: најштетни намирници

+Во тренд...ЗдравјеМозаикнајштетни намирниципроизводиТОП ВЕСТИ

Еве ги најштетните намирници: Ако се јадат често може да создадат хаос низ телото

В+
Научниците од Универзитетот Тафтс направија табела со најштетните намирници. Тие анализирале вкупно 8.032 производи, а на самиот врв биле овие три. Инстант тестенини (нудли), чоколаден...