Хороскоп Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » Хороскоп

категорија: Хороскоп

+CentarМАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИХороскоп

Маричиќ: Нефункционална и непрактичка е идејата за широка коалиција на СДСМ со ВМРО-ДПМНЕ

Vesti +
„Поранешниот премиер Зоран Заев веќе демантираше дел од наводите во медиумите дека работи контра премиерот Ковачевски, а идејата за некаква широка коалиција на СДСМ и...