За нив ќе биде најубавиот период во животот: Три хороскопски знаци оваа есен ќе кажат „ДА“
Vestiplus.mk
+LIFE

За нив ќе биде најубавиот период во животот: Три хороскопски знаци оваа есен ќе кажат „ДА“

Астролозите предвидуваат кои хороскопски знаци оваа есен ќе го кажат судбоносното „Да“. За нив конечно оваа есен ќе им биде најубавиот период од животот.

Водолија

Последните неколку години врските на водолиите беа бурни. Конечно после многу подеми и падови сега е време за малку мир. Имено, се што е поврзано со љубовниот живот сега е потполно хармонично, без големи кризи или искри… Се е во најдобар ред. ПОради тоа што е време за следниот чекор: стапнување на лудиот камен.

Рак

Жените во знакот на Рак од мали нозе сонуваат за голема венчавка, за совршена венчавка. Оваа есен би можело да ти се остварат соништата од детството. Жените родени во знакот на Рак едноставно знаат кога партнерот е „оној вистинскиот“ и нема да размислуваат ниту секунда кога ќе треба да го кажат она судбоносно „ДА“.

Лав

Личностите во знакот на Лав моментално уживаат во совршена врска – се поврзано со љубовта конечно е совршено. Имено, конечно ја пронајдовте личноста на својот живот и време за чекор напред. Откако ова лето многу зборувавте за венчавка и брак, оваа есен ќе следува долгоочекувато прашање.

Можеби ќе ве интересира...

Во нив имало етилен оксид – Агенцијата за храна нареди итно повлекување на серии на познати сладоледи во Македонија

В+

Црн ден: 12 починати од ковид 19 за 24 часа

В+

Ништо не се крие за изградбата на коридорите 8 и 10д

Vesti +

Приведено лице на Бит Пазар за издржување казна затвор

Vesti +

Ноќеска ограбени два познати угостителски објекти и културно-информативен центар на Бугарија во центарот на Скопје

Vesti +

Ова се три најчудни начини за слабеење за кои ДУРИ и лекарите велат дека НАВИСТИНА делуваат

Vesti +