Во живо: Обраќање на Венко Филипче
Vestiplus.mk
КОРОНАВИРУСМАКЕДОНИЈА

Во живо: Обраќање на Венко Филипче

Во живо обраќање на Венко Филипче, министер за здравство

Можеби ќе ве интересира...

Османи во Виена: Северна Македонија ја има одговорноста и привилегијата да претседава со ОБСЕ

Vesti +

Богоев: СДСМ има големо водство во Карпош, Скопје, Бутел

В+

На Заев и Ципрас им е врачена Меѓународната награда за мир

Vesti +

Ковачевски: Нема да дозволиме, државата да се претвори во изолирана, затворена и криминална енклава

В+

88 санкционирани возачи во Скопје

Vesti +

Костадиновска Стојчевска: Спојот на нови и стари имиња ќе ги оствари стратешките цели

В+