Vestiplus.mk
+CentarМАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

(ВИДЕО) Петровска: Еве ги доказите, составен дел од тужбата – Следното соочување на оваа тема е пред Судот!

Еве ги доказите, составен дел од тужбата – Следното соочување на оваа тема е пред Судот!

Можеби ќе ве интересира...

Тешко повредена жена од струшко откако автомобил излетал од патот

Vesti +

Април е особено среќен месец за овој хороскопски знак

Vesti +

Тешка сообраќајка близу Неготино: Сое судрија камион и опел зафира, млад маж со тешки повреди итно пренесен во болница

В+

Најмалку 5.000 мртви во Мариупол од почетокот на руската инвазија

В+

Калеска Ванчева за Алсат: ВМРО-ДПМНЕ прави политизација на несреќи, на трагичниот пожар се обидуваат да излечат ситни политички поени

В+

Приведен крадец, одземеното вратено на сопственикот

Vesti +