Vestiplus.mk
+ Centar МАКЕДОНИЈА ТОП ВЕСТИ

(ВИДЕО, ФОТО) Снег вее во Македонија – Еве каква е состојбата на Буково

Снег вее на повисоките места во Македонија, еве каква е состојбата на Буково.

Можеби ќе ве интересира...

Шилегов на МТВ: Тунелот под Кале мора да биде реалзииран, тој воспоставува директна комуникација север-југ

В+

Заев од Велес: Сега му текна дека патриотизам било инвестиции и напредок, е па, добро утро Мицкоски

В+

Филипче: Не се точни тврдењата дека нема протоколи за лекување на Ковид-19

Vesti +

Татко, мајка и ќерка починале од Ковид-19 во својот дом во Тетово

В+

Д-р Стефановиќ: Гледаме пациенти кои се добро следени и лекувани по осум недели и на крај сме ја изгубиле битката за секунда

В+

СДСМ со жестока реакција: Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ кршеа мерки а денес поддржуваат антиваксерски протести, тие се против здравствениот систем

В+