Vestiplus.mk
+СВЕТ

Ужас во Србија: Трудница која имала 9 месеци ја удри автомобил, БЕБЕТО ПОЧИНА, а таа се бори за живот

Во Панчево околу еден час по полноќ се случила тешка сообраќајна несреќа во која автомобил удрил во трудница (24) која управувала електричен скутер.

Бебето веднаш починало, а се борат за нејзиниот живот.

Според неофицијални информации таа била во деветтиот месец од бременоста, пренесува Блиц.

Истрагата за оваа трагедија е во тек.

Можеби ќе ве интересира...

Еве за кои 3 хороскопски знаци Денот на вљубените ќе донесе нова љубов

Vesti +

Бонус игра за ONLINE учесниците на лото 7 и џокер

Vesti +

Предупредување за НАТО: „Прашање на време е“

В+

154 санкционирани возачи во Скопје, 52 за брзо возење

Vesti +

193 санкции за брзо возење

Vesti +

Значително ќе поевтинат основните производи: Од утре нула проценти ДДВ за основните прозиводи за исхрана

В+