Vestiplus.mk
+ LIFE

Тоалетот ќе мириса убаво со денови, а вие треба само да направите една работа

Бањата и тоалетот ќе ви мирисаат добро со денови, а вие треба само да направите една работа!

Без никаква хемија, овој природен освежувач ќе направи чуда.

Со индустриски препарати мирисот не останува, но со овој природен препарат ќе биде константен.

Потребно е:

– ролна тоалетна хартија; етерично масло (по желба)

Капнете неколку капки од вашето омилено етерично масло во внатрешноста на ролната, на која е намотана хартијата. И тоа е тоа!

Убавата миризба ќе трае додека не ја потрошите ролната хартија.

Можеби ќе ве интересира...

Каква е состојбата на патиштата вечерва?

В+

Македонија е во портокалова фаза, да се почитуваат мерките за заштита од топлотниот бран порачуваат надлежните

Vesti +

Сугарески: Скандалозно е што кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ не се појави на ТВ дебатата

В+

Груби: Кој е против Охридскиот рамковен договор, Преспанскиот и Договорот за добрососедство тој е и против државата

В+

Врие полиција во Ѓорче – во тек голема полициска контрола

В+

Луѓето со кафеави очи имаат необична моќ за која ни самите не се свесни

В+