Vestiplus.mk
Home » шверц
+ МАКЕДОНИЈА

Приведени четири лица од Скопје за шверц на стока и царинска измама

Vesti +
На 25.01.2022 во 15.00 часот на ул.„69“, во близина на Железничката станица Скопје, од полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје биле...