Vestiplus.mk
Home » MeteoCentar
+ Во тренд... МАКЕДОНИЈА

Во понеделник промена на времето, потоа стабилизација – Метеоцентар со детална прогноза

В+
Од утре следува период на стабилно време, освен во понеделник кога во пладневните и попладневните часови ќе има краткотраен локален дожд и ретки грмежи. Температурата...