љубљана Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » љубљана
+МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Градоначалникот на Љубљана, Зоран Јанковиќ, со поддршка за Шилегов

Vesti +
Градоначалникот на Љубљана, главниот град на Словенија, Зоран Јанковиќ, со видеопорака во пресрет на локалните избори во недела, го поддржа актуелниот градоначалник на Град Скопје...