јсп Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » јсп
+МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ и Арсовска наместо бесплатен јавен превоз, го поскапуваат превозот во ЈСП

Vesti +
Соопштение на СДСМ: Партиските кадри на Данела Арсовска за само две недели ја закочија и уназадија работата на Јавното сообраќајно претпријатие. Данела Арсовска и ВМРО-ДПМНЕ...