јие Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » јие
+МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Ковачевски и премиерите на земјите од ЈИЕ членки на НАТО на состанок во Софија

Vesti +
Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Димитар Ковачевски го започна учеството на Состанокот на шефови на влади на земјите од Југоисточна Европа членки на...