јаулески Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » јаулески
+Во тренд...МАКЕДОНИЈА

Пратеникот Јаулески не живее во станот каде се вршел претрес од Финансиска полиција, лагата на ВМРО-ДПМНЕ значи заштита на криминал

Vesti +
ВМРО-ДПМНЕ уште рано утрово пласираат невистини, оркестрирано ја лажат јавноста во врска со отворената предистрага од страна на Финансиската полиција. Пратеникот Јован Јаулески излажа дека...