12-та седница Archives - Vestiplus.mk
Vestiplus.mk
Home » 12-та седница
+МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Заврши вечерашната владина седница – Донесени серија важни одлуки

В+
Владата на Република Северна Македонија вечерва на денешната седница ја разгледа и усвои Информацијата за воспоставување на бескаматна кредитна линија со грант компонента наменета за...