Vestiplus.mk
+ LIFE

Среќни времиња: Јуни им носи пари и успех во работата на овие три хороскопски знаци

Јуни им носи среќни денови на овие три хороскопски знаци:

Скорпија
Уживајте во јуни, кој ви носи нови можности за работа со зголемен приход или покачување на платата. Можно е унапредуваање на работното место.

Вага
Доколку се бавите со онлајн работа од дома – јуни е вистинскиот месец за добра заработка. Очекувајте вклучување на важни проекти на вашето работно место, кои дефитинивно ќе го зголемат вашето портфолио и ќе генерираат дополнителна заработка.

Стрелец
Доколку играте лото или бинго, пробајте си ја среќата. Шансите да освоите нешто се значителни.

Можеби ќе ве интересира...

Проверете дали вашите навики за гледање порно филмови се здрави, или проблематични

В+

Тренчевска на 66. седница на Комисијата за статусот на жената на ОН во Њујорк: Жените и мажите треба да имаат еднаков глас во граѓанскиот и политичкиот живот​

Vesti +

Ристески: Првите 100 дена на Муцунски најавуваат катастрофа во локалните политики во Аеродром

В+

„ПОТОЧИЊА 2022“ на 18 и 19 јуни во Филхармонија!

Vesti +

Земјотрес ја стресе Струмица вечерва – ова се деталите

В+

ПЕНТАГОН ОБЈАВИ ПРОЦЕНКА: Русија ангажираше 100 отсто од силите, но нема голем напредок

Vesti +