Спасовски: Националната арена „Тодор Проески“ во Скопје ечи за нашите најдобри фудбалери!
Vestiplus.mk
+МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Спасовски: Националната арена „Тодор Проески“ во Скопје ечи за нашите најдобри фудбалери!

Фејсбук статус на министерот за внатрешни Оливер Спасовски:

Националната арена „Тодор Проески“ во Скопје ечи за нашите најдобри фудбалери!

Прв предизвик на македонската репрезентација против Малта на патот кон Еевропското Првенство 2024!

Со нов дрес и нова енергија, НАПРЕД!

Можеби ќе ве интересира...

Застрашувачки топлотен бран се шири од Африка кон Европа, вчера во Тунис имаше 49 степени Целзиусови

В+

„Тиквеш“ ја донесе првата современа мобилна полнилница за вино во земјава

Vesti +

ПРегазил пешак со бмв, па побегнал

Vesti +

СДСМ: Мицкоски призна дека оставката на членот на комисијата е негово дело, ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ги поткопува државните интереси

В+

КАТАСТРОФА ВО НАЈАВА! Се заканува најголемата криза од Втората светска војна-Европа останува без гас

Vesti +

Полицијата во акција: Фатен маж кој пренесувал огревни дрвја без документација

Vesti +