Vestiplus.mk
LIFE

Скорпиите секогаш изгледаат надмоќно – еве зошто ретко кога Скорпија нема да го добие она што го сака

Скорпија

Луѓето родени во знакот Скорпија се исклучително страствени.

Поради својата желба и концентрација секогаш изгледаат надмоќно. Тие се насочени кон остварување на своите цели: ретко кога Скорпија нема да го добие она што го сака.

Тие гаѓаат директно во центар и нема да се двоумат да ви дадат искрен совет кога ќе ги прашате. Некогаш зборовите се болни како каснувања од скорпија, затоа прашувајте ги само за тоа што сакате да го слушнете. Познати Скорпии се Пабло Пикасо, Рајан Гослинг и Кети Пери.

Можеби ќе ве интересира...

Богатството и среќата им се судбина: Овие 4 хороскопски знаци владеат со светот

В+

Почина актерот Денис Вотерман

Vesti +

Пет знаци дека тој не гледа иднина со вас

Vesti +

КАКО РЕПЕТИРАНА ПУШКА: Овие три хороскопски знаци се секогаш подготвени за расправија

Vesti +

За нив, ИЗНЕВЕРУВАЊЕ не значи крај: Овие хороскопски знаци најлесно простуваат неверство!

Vesti +

Ова е поразително: Еве колку години од животот поминуваме гледајќи во екранот на мобилниот телефон

Vesti +