Vestiplus.mk
БИЗНИС

SKOPJE CITY MALL најавува late night shopping во холивудски стил

После повеќе од 1 година изолација, дистанца и многу малку можности за забава, се враќаме во стариот препознатлив стил и ви го најавуваме новото издание на Late Night Shopping во омилениот трговски центар, Skopje City Mall.Да се потсетиме на Холивуд забавите, филмскиот гламур, како и сите симболи на ретро забавата.

Ве покануваме на 2ри јули да шопингувате до полноќ со обезбедени попусти дури до -60% на одредени производи и да бидете дел од Инстаграм ретро забава на приземјето од трговскиот центар, а сите што ќе направат сметка поголема од 1.500 денари ќе ги почестиме со вкусен коктел и ќе може да добијат некоја од наградите кои што ги подготвивме. Попустите и акциите во Skopje City Mall ќе продолжат и во наредните 2 дена, на 3ти и 4ти јули.

Доколку сте љубители на Холивуд ќе можете и да се фотографирате со вашето име на нашата Walk of Fame патека, а на нашиот Instagram профил можете да добиете гламурозно шопинг искуство со сопствен батлер, личен возач и автомобил специјално наменет само за петмина случајно одбрани добитници. Пријавувањето е на нашиот Insta профил: www.instagram.com/skopjecitymall.
При посета на Skopje City Mall, потребно е да носите заштитна маска, да одржувате безбедно растојание и да ги почитувате правилата и знаците поставени во трговскиот центар.
Заштитeте се себе и тие околу вас!

Skopje City Mall.

Можеби ќе ве интересира...

СДСМ: Економските политики на Владата предводена од СДСМ даваат резултат, јавниот долг се намалува, растат платите

Vesti +

Значително поскапување на горивата – Ова се новите цени од полноќ

Vesti +

Жито пром – Гевгелија ги претстави новите колачи 4U на Саемот „Ануга“ во Келн

Vesti +

Лукаревска: Трговците да не се обидуваат да го изигруваат системот, ќе има редовни контроли

В+

Ризично сценарио: САД се финансиски загрозени од Армагедон

Vesti +

Ивица Талевски, директор за одржливост на САСА, избран за нов претседател на Македонската асоцијација за рударство

В+