Семејна драма пред трговски центар во Аеродром: 18 годишен син ја нападна својата мајка
Vestiplus.mk
+CentarМАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Семејна драма пред трговски центар во Аеродром: 18 годишен син ја нападна својата мајка

На 01.12.2022 во 00.40 часот во Полициската станица Аеродром, 46-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.15 часот пред трговски центар на подрачјето на Аеродром била физички нападната од нејзиниот син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Можеби ќе ве интересира...

СДСМ: Мицкоски блокираше 100 милиони евра, Ковачевски обезбеди 80 милиони помош од ЕУ

Vesti +

Рачна бомба пронајдена во тетовско село, едно лице под истрага

Vesti +

Вечерашната владина седница заврши – донесени серија важни одлуки

Vesti +

(ФОТО) Кумановски Голф извлечен од Вардар откако паднал, што се случило со патниците засега не се знае!

Vesti +

Претреси во Кавадарци, пронајдена дрога, приведени две лица

Vesti +

Ковачевски: Со 1,2 милијарди евра финансиска поддршка заштитивме над 60.000 работни места

В+