Полицијата на нозе: Исчезна 21 годишна скопјанка
Vestiplus.mk
+МАКЕДОНИЈА

Полицијата на нозе: Исчезна 21 годишна скопјанка

На 24.01.2023 во 10.30 часот во Полициската станица Чаир, Д.Ч.(55) од с.Љубанци, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка М.Ч.(21).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Можеби ќе ве интересира...

И во време на криза, платите растат многу побрзо и значително, велат од СДСМ

В+

Заев – Бесими: Планот за забрзан економски раст е продолжение на успешните политики за достигнување раст на БДП над 5%, 12 милијарди евра инвестиции и 156.000 нови работни места

В+

СДСМ објави нов скандал: ВМРО-ДПМНЕ се обиде да саботира тајна полициска акција во Битола во која беа уапсени двајца, полни со хероин

В+

„Втор меѓународен форум на креативни индустрии и улогата на женското претприемништво во креативната економија“

Vesti +

Дали конечно е пронајден Матеј Периш?

Vesti +

Одлична вест: Следува предвремена исплата на февруарската пензија, еве на кој датум ќе легнат пензиите на трансакциските

В+