ПОЧОСТВУВАЛА ТЕШКИ БОЛКИ: ​​КОГА ОВА ѝ го кажал докторот, НЕ ЗНАЕЛА КАДЕ Е
Vestiplus.mk
LIFE

ПОЧОСТВУВАЛА ТЕШКИ БОЛКИ: ​​КОГА ОВА ѝ го кажал докторот, НЕ ЗНАЕЛА КАДЕ Е

Кајла Симпсон, втора студентка на Универзитетот во Индијана, уживала на забава кога ненадејно ја прекинала остра болка во стомакот.

Веднаш била пренесена во итната медицинска помош, уверена дека и пукнало слепото црево, пренесува „Најпост“.

Сепак, се испостави дека таа е во активно породување со бебе кое не ни знае да го носи.

– Отидов во болница мислејќи дека имам апендицитис. Врескав, а лекарите беа околу мене. Тогаш почна да излегува главата на бебето – го раскажува своето искуство оваа млада мајка. Таа вели дека имала редовна менструација и дека ослабела 13 килограми во месеците кога денеска ја родила својата едногодишна ќерка.

– Да, сите девет месеци од бременоста имав циклус – рече таа и додаде дека таа и таткото на нејзината ќерка, кој денес се занимава со нејзиното воспитување, не користеле заштита при однос.

Можеби ќе ве интересира...

ОВИЕ 4 ЗНАЦИ НА ЗОДИЈАКОТ ЛУДО ЌЕ СЕ ЗАЉУБАТ ДО КРАЈОТ НА ГОДИНАТА – Дали сте меѓу нив?

Vesti +

Овие три знаци во февруари ги очекува НЕВИДЕНА СРЕЌА: Полната месечина во Лав им го менува животот од корен!

Vesti +

ПОКАЧУВАЊЕ НА ПЛАТА, НАСЛЕДСТВО ИЛИ ЛОТАРИЈА: Три хороскопски знаци може да очекуваат ПАРИ ДО КРАЈ НА ГОДИНАТА!

Vesti +

Драстични промени ги очекуваат овие знаци во 2023 година

Vesti +

Ќе заработите големи пари: Ако сте еден од овие знаци блазе вас

В+

ЌЕ ГИ РЕШАТ СИТЕ ПРОБЛЕМИ: Астролозите предвидуваат богат и интересен месец за овие 2 знаци

Vesti +