Пензионер нападнал двајца малолетници во центарот на Скопје
Vestiplus.mk
Uncategorized

Пензионер нападнал двајца малолетници во центарот на Скопје

Како што соопшти полицијата вчера нешто пред 18 часот било пријавено дека околу 17 часот на подрачјето на Центар двајца малолетници од Скопје биле физички нападнати од Љ.А.(63) од Скопје.

Од полицијата велат дека по целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Можеби ќе ве интересира...

Малолетен пешак тешко повреден по удар од автомобил

Vesti +

Престанал да мастурбира три месеци, а потоа открил како се чувствувал по апстиненцијата

Vesti +

Прегазен малолетен пешак во Куманово

Vesti +

Хрватски индекс ја објави девојката од снимката која го удираше ракометарот Тот, првоосомничениот падна во раце на полицијата

Vesti +

Тепачка во локал во Неготино, интервенираше полицијата

Vesti +

Парите легнуваат на сметките: Почна исплатата на парите од “Мој ДДВ”, од сега и до 2100 денари по човек

Vesti +