СКОПЈЕ ВО СОЛЗИ: Нови детали за трагедијата која вечерва го потресе Скопје: Загина едно лице, се судрија две возила и мотор на улицата Козле
Vestiplus.mk
+МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

СКОПЈЕ ВО СОЛЗИ: Нови детали за трагедијата која вечерва го потресе Скопје: Загина едно лице, се судрија две возила и мотор на улицата Козле

Вечерва околу 20 часот и 50 минути на улицата Козле во Скопје се случи тешка несреќа во која загина едно лице.

Незгодата била меѓу две возила и мотор и тоа маркс цитроен, мини купер и мотоцикл хинда управуван од лицето кое починало, дознава Vestiplus.mk

Во тек е увид.

Можеби ќе ве интересира...

Нова цена на горивата

Vesti +

Е-КОНЗУЛАТ – нов полесен пристап до конзуларните услуги во странство

Vesti +

Скопје: Несреќа меѓу полициско и цивилно возило, има повредени

Vesti +

Ковачевски: Левица и Апасиев се против ЕУ и НАТО, Мицкоски е во нивно заложнштво бидејќи е слаб, без став и визија

Vesti +

Филипче: Важно е да се поддржи училишниот процес, потребно е граѓаните да се вакцинираат

Vesti +

Разузнавачи велат дека Русија може да ја прошири војната

Vesti +