Надуен стомак и тегоби - Ослободете се преку ноќ со овој природен напиток
Vestiplus.mk
+Здравје

Надуен стомак и тегоби – Ослободете се преку ноќ со овој природен напиток

Ако чувствувате надуеност во стомакот, имате болки и тегоби, ви треба само овој напиток, кој воедно ќе го спласне преку ноќ.

Ви треба 1 лимон, 1 краставица, 1 лажица рендан ѓумбир, 1 лажица алое вера, вода и магдонос.

Се меша се во блендер и се пие. Ќе ви биде подобро уште со првата испиена чаша.

Пијте го ова една недела.

Можеби ќе ве интересира...

Голема полициска акција во кавадаречко, се апсат дилери на дрога

В+

Ковачевски од Кочани: Општинските раководства ќе се бираат непосредно, исто како и претседателот на партијата

В+

Застрашувачки топлотен бран се шири од Африка кон Европа, вчера во Тунис имаше 49 степени Целзиусови

В+

Лукаревска: Кавадарци може и подобро, а ние го имаме Најдоброто за подобар живот во демократија и слобода, на 17 октомври направете разлика, изберете 12

В+

(ВИДЕО) Богоев: Мицкоски да ја прекине блокадата на Скопје, неговите кадри да најдат решение за хаосот што го создадоа

Vesti +

Маричиќ: Во духот на транспарентноста за Изборниот законик ги консултиравме и помалите партии

В+