МВР со детали: Познат идентитетот на починатиот скопјанец (33)
Vestiplus.mk
Uncategorized

МВР со детали: Познат идентитетот на починатиот скопјанец (33)

На 01.05.2023 во 14.37 часот во СВР Скопје било пријавено дека во стан на ул.„Јордан Хаџи Константинов Џинот“ починал С.С.(33) од Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Можеби ќе ве интересира...

Уште тројца скопјани каснати од кучиња скитници, ќе добијат оштета

Vesti +

Најпознатиот астролог од ренесансата тврди: На кој ден си роден – тоа е товарот што ќе го носиш

Vesti Plus

Нов земјотрес ја потресе Босна и Херцеговина

Vesti +

Го „одрал“: 18-годишник од картичката на дедо му плаќал за игри и пазарел

Vesti +

Несреќа во Струмица: Младо момче со тешки повреди донесено во болница

Vesti +

Трактор излета од коловозот, едно лице тешко повредено

Vesti +