Месец март за овие 4 хороскопски знаци ќе биде најсреќен – проверете дали сте еден од нив
Vestiplus.mk
+LIFE

Месец март за овие 4 хороскопски знаци ќе биде најсреќен – проверете дали сте еден од нив

Овие четири знаци може да очекуваат среќа во месец март.

РИБИ
Во месец март, припадниците на овој знак ќе имаат можност да си ги покажат своите знаења и потенцијали. Исто така овој период за рибите може да значи можност за запознавање на некои нови симпатии. Месец мај може да биде повеќе стресен за вас.

ЈАРЕЦ
За припадниците на овој хороскопски знац, месец март означува почеток на голема среќа, како на љубовен така и на финансиски план. Така да, спремете се, ви престои еден од поубавите периоди во животот. Верувајте во себе, вашите напори на крај ќе се исплатат.

РАК
Благодарение на вашата искрена желба за нови случувања и авантури, вие ќе излезете од „досадната“ зона. Ако сте имале впечаток дека сте останале без енергија, вие ќе ги совладате сите препреки. Работете на вашите цели, вашите потенцијали ќе процветаат.

ДЕВИЦА
Иако ќе наидете на проблеми, не се плашете, се ќе оди како што сте си замислиле. Оваа пролет, Девиците ќе доживеат пресврт во својот живот. Ве очекува исклучителен успешен период.

Можеби ќе ве интересира...

СДСМ: Зголемувањето на минималната плата на 18.000 денари го зајакнува животниот стандард на 80.000 граѓани

Vesti +

Регулаторната комисија донесе нова одлука за цените на горивата

Vesti +

Приведен скопјанец баран по потерница

Vesti +

174 санкционирани возачи во Скопје, 52 за брзо возење

Vesti +

137 сообраќајни прекршоци во Скопје, 43 санкции за брзо возење

Vesti +

Прегазил велосипедист, па побегнал – Тешко повредено лице во Прилеп

В+