Ковачевски дочекан спектакуларно во Штип: Премиер - 2024-2028 (ФОТО)
Vestiplus.mk
+МАКЕДОНИЈА

Ковачевски дочекан спектакуларно во Штип: Премиер – 2024-2028 (ФОТО)

– Димитар Ковачевски во Штип дочекан спектакуларно, со преполна сала. А и транспарентот е погоден!, објавува фан страницата “Криминалите на ВМРО ДПМНЕ”:

Можеби ќе ве интересира...

31% од населението над 18 години е вакцинирано со прва доза вакцина

Vesti +

Царовска на средба со младите: Од септември учениците ќе добиваат зголемени стипендии од 3.500 денари

Vesti +

Не можете да ја скриете вистината од нив: Тие се родени детектори на лаги

Vesti +

Снајперистот Вали пак се огласи: Малку бев настинат, Русите се аматери, ги немаат капацитетите на НАТО

Vesti +

Невреме во Македонија – штети на посевите во три села

В+

Царовска со студентите на УГД: Заложбата за поголема финансиска поддршка на младите ја остваруваме преку нови и зголемени стипендии и субвенциониран студентски оброк

Vesti +