Vestiplus.mk
+LIFE

ДОЗНАЈТЕ ДАЛИ СТЕ ЕДНИ ОД НИВ: 3 најпривлечни хороскопски знаци!

Сексапилот нема век на траење, а секој човек во себе има одредена доза која повеќе или помалку е изразена. Хороскопот ги класифицира следните три знаци како најпривлечни.

Шкорпија

Ако некогаш сте запознале Шкорпија, знаете дека има неодолива моќ на привлечност. Мистеријата со која се опкружени никого не остава рамнодушен, а најдобро од се`, тие се храбри, доверливи и многу заводливи.

Лав

Лавот ќе направи се` за вас, а вие ќе се чувствувате како да сте во центарот на светот. Се` што некој ќе направи, Лавот ќе го направи подобро. Лавот има најубава насмевка и неверојатно тело.

Рак

Раковите се освојуваат тешко, а уште потешко се преболуваат. Ќе ве привлече нешто на нив, а ќе засакате се`.

Можеби ќе ве интересира...

Буџетот е социјален и развоен: Во првото тромесечие на 2023 ќе пораснат минималната плата и пензиите

Vesti +

Неофицијално: Дел од авион со црвена петокрака и натпис на кирилица удрил во земја – Пристигна воена полиција, на новинарите им се закануваат со приведување

В+

Владата и институциите предводени од СДСМ на дело покажуваат вистинска грижа за граѓаните

В+

Британскиот министер за одбрана: Путин би можел да објави Трета светска војна во наредните денови

Vesti +

Битиќи на Телма: Според првичните резултати, досега СДСМ добива градоначалници во прв круг во четири општини

В+

Тренчевска: Соработката со  УНФПА во подготовката на новата стратегија за демографски политики е од големо значење, креираме политики на национално ниво

Vesti +