Vestiplus.mk
+ LIFE

ДОЗНАЈТЕ ДАЛИ СТЕ ЕДНИ ОД НИВ: 3 најпривлечни хороскопски знаци!

Сексапилот нема век на траење, а секој човек во себе има одредена доза која повеќе или помалку е изразена. Хороскопот ги класифицира следните три знаци како најпривлечни.

Шкорпија

Ако некогаш сте запознале Шкорпија, знаете дека има неодолива моќ на привлечност. Мистеријата со која се опкружени никого не остава рамнодушен, а најдобро од се`, тие се храбри, доверливи и многу заводливи.

Лав

Лавот ќе направи се` за вас, а вие ќе се чувствувате како да сте во центарот на светот. Се` што некој ќе направи, Лавот ќе го направи подобро. Лавот има најубава насмевка и неверојатно тело.

Рак

Раковите се освојуваат тешко, а уште потешко се преболуваат. Ќе ве привлече нешто на нив, а ќе засакате се`.

Можеби ќе ве интересира...

Шахпаска: Бројот на вакцинирани вработени во скопските градинки порасна на 65 проценти, апелирам и другите да се имунизираат

Vesti +

Европа и НАТО никогаш не може да се вратат во времето пред рускиот конфликт

В+

(ФОТО) Фрчат фалсификувани банкноти од по 2.000 денари – НБРМ открива како да препознаете дали банкнотата е фалсификат

В+

Костадиновска-Стојчевска: Од 2017 година наваму платите во културата се зголемени четири пати

В+

Почина 29 годишно лице од коронавирус и уште 3 лица – Нови 398 случаи на ковид

В+

Георгиевски: Имаме поднесено 150 кривични пријави до обвинителството, но тоа не реагира

Vesti +