Vestiplus.mk
+ Centar Во тренд... МАКЕДОНИЈА ТОП ВЕСТИ

Дали е точно дека договарал тајна средба со приватен авион во Австрија, со висок претставник на ЕПП каде бил подготвен на писмено да ги даде овие гаранции? – праша Каевски

Фејсбук статус на Дарко Каески, портпарол на СДСМ:

Дали е точна информацијата објавена на некои медиуми дека:

Мицкоски нудел поддршка за францускиот предлог а за возврат да добие амнестија за криминалот со партиското седиште, криминалот со хидроцентралите и делчевските ниви?

Дали е точно дека договарал тајна средба со приватен авион во Австрија, со висок претставник на ЕПП каде бил подготвен на писмено да ги даде овие гаранции?

Еве вечер има митинг, нека повели на митингот нека ги одговори овие прашања.

Можеби ќе ве интересира...

Кина „внимателно ја следи“ ситуацијата во Украина

В+

Поскапуваат горивата – РКЕ ги објави новите цени

В+

Првиот говорник на TEDx од Балканот промовиран пред глобална публика од 35 милиони луѓе е од Македонија

Vesti +

Приведено лице од Скопје барано со потерница

В+

Приведен крадец од Скопје

Vesti +

Заев: Тежнееме нашето општество да ги прифати во целост политиките за афирмирање и инклузија на знаковниот јазик

В+